Přesun na obsah

Vážně krásná hudba

Jste zde:

Navigace: Jak nakupovat?

JAK NAKUPOVAT?

Jak objednávat

Tituly nakladatelství Bärenreiter Praha je možné zakoupit či objednat jak v kamenných obchodech s hudebninami a knihkupectvích, tak i v on-line prodejnách na celém území České republiky a Slovenska. Přehled jednotlivých prodejců je k dispozici zde. Publikace lze objednat také přímo – prostřednictvím Zákaznického centra nebo e-shopu nakladatelství. 

Dodací podmínky a platby

platné pro objednávky zboží přímo u nakladatelství:

Dodávka zboží

V rámci ČR doručujeme zboží prostřednictvím přepravní společnosti GLS. V případě objednávek ze Slovenska může být zvolen i jiný způsob dopravy. Poštovné je účtováno dle sazebníku příslušné přepravní společnosti. Ke každé zásilce se připočítává cena balného, jejíž výše vždy závisí na objemu a váze zboží. Osobní vyzvednutí objednávky v sídle nakladatelství je možné v pracovní dny od 9 do 16 hodin výhradně po předchozí dohodě se Zákaznickým centrem.

Způsob platby

  • dobírkou – zboží je doručeno na adresu zákazníka a je hrazeno na místě.
  • fakturou (platí především pro obchodní partnery a organizace) – platba je poukázána na konto nakladatelství Bärenreiter Praha bankovním převodem. Fakturu a dodací list obdržíte současně se zbožím.
  • platební kartou – přijímáme tyto typy embosovaných platebních karet: VISA, Eurocard / Mastercard, American Express, JCB, Diners Club. Zákaznickému centru je před zpracováním objednávky nutné sdělit následující údaje: jméno a příjmení držitele karty, číslo karty,CVC code, typ karty, platnost karty.
  • v hotovosti – pouze v případě osobního vyzvednutí.

Bankovní spojení

Platby v CZK
Komerční banka
Řipská 28, 130 00 Praha 3
účet č.: 27-4572160227/0100

Platby v EUR
Hypo Vereinsbank München
IBAN: DE73 7002 0270 0660 7254 82
BIC: HYVEDEMMXXX

Dodací lhůty

Objednané tituly expeduje distribuční sklad nakladatelství ihned po obdržení objednávky. Obvyklá dodací lhůta je 2–3 pracovní dny, u zahraničních titulů, které momentálně nejsou na skladě, do 2 týdnů.