Časté dotazy

Kde mohu vaše publikace zakoupit?

Naše noty zakoupíte přímo u nás v e-shopu nakladatelství www.nasenoty.cz i u většiny prodejců hudebnin a v mnoha knihkupectvích po celé ČR. Více informací zde.

Mohu si vaše noty vypůjčit?

Ano, noty k velkému množství orchestrálních skladeb si ani nelze zakoupit, je možné si je pouze vypůjčit, respektive – přesněji řečeno – pronajmout si je. Máte-li zájem o pronájem not, kontaktujte naši Půjčovnu provozovacích materiálů. K vyhledávání Vám jistě pomůže i náš Katalog děl k pronájmu.

Lze zakoupit již běžně nedostupný titul?

Bude-li to možné, rádi Vám na zakázku nabídneme výrobu autorizované kopie již nedostupného titulu. Pro další informace kontaktujte naše Zákaznické centrum.

Rád/a bych u vašeho nakladatelství vydal/a své dílo. Na koho se mám obrátit?

Pokud hledáte nakladatele svého díla, kontaktujte naši šéfredaktorku a společně se zprávou jí pošlete stručné shrnutí obsahu, ukázku z díla, odkazy na Vaši dosavadní tvorbu apod.

Mohu si okopírovat vaše noty?

Autorský zákon nedovoluje kopírování notových materiálů, a to ani pro osobní potřebu. Více o této problematice si přečtěte zde. Nemůžete-li na trhu najít Vámi požadované vydání, obraťte se s žádostí o pomoc na naše Zákaznické centrum.